KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299215
nr 1429 9215
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben med gula rosor i vas. Signerad, 1954. Olja på pannå, 42x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:27:43
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg